Meil saab maksta
en ru
Üle 30 euroste ostude puhul transport tasuta!
KLIENDITUGI: info@siidisukk.ee | 51 32 600
 
 
OTSING
 
 

Siidisukk on asutatud 2010. aastal soovist pakkuda kaasaegset interneti ostukeskkonda omanäolistele ja kvaliteetsetele sukatoodete brändidele. 

Siidisuka veebipoes on tehtud sukatoodete ostmine kliendile võimalikult lihtsaks - otsingu abil saate valida nii funktsionaalsuse, värvi, paksuse, kui brändi järgi endale just sobivad. Nii kulub toote valimiseks ja ostuprotsessi sooritamiseks vaid mõni minut

Siidisukk pöörab erilist tähelepanu oma poes müüdavate kaupade kvaliteedile ning seetõttu valitakse ka erilise hoolega brände ja tooteid, mida klientidele pakkuda.

Siidisuka sooviks ja eesmärgiks on täiendada oma tootevalikut pidevalt ning käia kaasas sukkpükstemaailmas toimuvate uuendustega. Seega leidub meie veebipoes kaupa nii uutelt, kui tuntud tootjatetelt ning valikust leiab klassikute hulgas ka palju trendikaid tooteid.

Meie kodulehelt leiad tooteid brändidelt Philippe Matignon, Trasparenze, Vogue, Zohara, Bas Bleu, Pretty Polly, jt. Kõikidelt tootjatelt pakume laia valikut sukatooteid, sh sukkpükse, sukki, põlvikuid, sokke, retuuse.

Kaubavaliku ja eripakkumiste ning kampaaniatega kursis olemiseks soovitame registreeruda Siidisuka püsikliendiks, mis ei kohusta millekski, kuid teeb Sinu ostuprotsessi ütlemata mugavaks. 

... ja siis salamahti tegin Siidisuka lahti...