Meil saab maksta
en ru
Üle 30 euroste ostude puhul transport tasuta!
KLIENDITUGI: info@siidisukk.ee | 51 32 600
 
 
OTSING
 
 

Tarneaeg ja transport

Transporditeenuse liik „Standardpakk“ - Paki saabumisest poskontorisse tuleb Sulle (tellimuses märgitud kättetoimetamise aadressile) teade. Standardpakk väljastatakse saajale tema lähimas postiasutuses allkirja vastu (kaasa võtta isikut tõendav dokument). Hind 3.50 EUR.

Transporditeenuse liik „SmartPost“- Koostöös SmartPostiga pakume mugavat ja soodsat viisi tellitud pakkidele (maksimaalne pakendi mõõt 60cm x 60cm x 60cm) järele tulemiseks Sinule lähimasse kauplusesse. Vali ostukorvis transpordi viisiks „SmartPost“ ning Sulle avaneb nimekiri erinevatest kauplustest, kust saad valida meelepärase koha kauba kättesaamiseks. Paki saabudes saad SMS-i teel teavituse ning isikliku koodi. Kood tuleb sisestada pakiautomaadi arvutisse ning seejärel avaneb pakiautomaadi uks ning saad kauba kätte. „SmartPost“ teenuse hind on 2.69 EUR.

Transporditeenuse liik "Post 24" - mugav postipakkide süsteem, kus saad valida meelepärase koha paki kättesaamiseks. Post24 automaadid asuvad õues, seega ei sõltu paki kättesaamine kaupluse lahtioleku ajast - saad seda teha varahommikul tööle sõites või hilisõhtul. "Post24" teenuse hind on 2.69 EUR

Keskmine tellimuse täitmise aeg on 3-5 päeva. Juhul, kui kaup on laost otsa lõppenud või kui tellimuse täitmine võtab kauem aega, teavitame Teid sellest koheselt e-maili teel ning lepime kokku uue tarneaja või tagastame raha.