Meil saab maksta
en ru
Üle 30 euroste ostude puhul transport tasuta!
KLIENDITUGI: info@siidisukk.ee | 51 32 600
 
 
OTSING
 
 

Kauba tagastamine


Sul on õigus vahetada kättesaadud kaup sama väärtusega teise toote vastu või mittesobivuse korral kaup tagastada 14 päeva jooksul.

Kauba palume tagastada originaalpakendis, teavitades sellest eelnevalt meid e-maili info@siidisukk.ee või telefoni +5132600 teel ja leppides tagastuse vormi kokku.

Tagastatud kauba pakend ei tohi olla kahjustunud ja kaup ei tohi olla mingilgi määral rikutud. Rikutud pakendis või juba proovitud toodet (kehtib sukkpükste puhul) ei ole võimalik tagastada.

Raha tagastamine:
Tagastatud kauba eest kanname raha tagasi samale arvelduskontole, millelt kauba eest tasuti. Tagastame raha mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast tagastatud kauba jõudmisest meieni. Defektiga toote puhul hüvitame kauba vahetusest tingitud kulud täies ulatuses.

Kliendi konfidentsiaalsus ja muud tingimused
Käsitleme Sinu isikuandmeid konfidentsiaalsetena. Me ei avalda oma ostjate andmeid mitte ühelegi teisele isikule (välja arvatud seadusega ettenähtud juhtudel ja kauba transpordiks) ja Sul on õigus nõuda oma andmete kustutamist SIIDISUKK OÜ andmebaasist. Sinu soovil saadame Sulle e-mailile uudiseid ja sooduspakkumisi.